مهاربند کمانش تاب آلتین یول تبریز

خانه کاربردهای BRB BRB های آلتین یول تبریز چرا آلتین یول تبریز دانلود: جدید! اطلاعات تماس

چرا آلتین یول تبریز؟

منافع ما با شما در ساختن مهاربندهای سازه ای هم راستا است. اما تعهد ما به شما با درستی سازه ای مهاربندها به پایان نمی رسد. ما علایق شما را در مدلسازی و طراحی آسان ، کاهش هزینه و برنامه زمانبندی و خدمات ویژه به اشتراک می گذاریم. این همان چیزی است که ما به آن پشتیبانی همه جانبه می گوئیم.

  مدلسازی + طراحی آسان

هماهنگی سریع تر با آلتین یول تبریز برای موفقیت پروژه شما ، جهت ترکیب کردن مناسب ویژگی های BRB با طراحی شما بسیار مهم است. آلتین یول تبریز در مدلسازی ، طراحی و فرایند تهیه اسناد قرارداد شریک شما است. ما از نزدیک با مهندسان و معماران برای ارائه دقیق و نهائی سختی مهاربند و فاکتورهای اضافه مقاومت مورد استفاده در ابزارهای نرم افزاری ، جداول طراحی و راهنمائی طراحی قدم به قدم برای استفاده در نرم افزارهای ETABS ، RISA ، REVIT ،SAP،RAM و PERFORM 3D همکاری می کنیم. تیم ما در هر قدم از راه ، از مفهوم و ایده پروژه تا اتمام پروژه در دسترس می باشد.

 کاهش هزینه + برنامه زمانبندی

BRB های آلتین یول تبریز تاثیر مثبتی روی تفکر شما خواهند داشت.

صرفه جوئی در قاب های ساختمانی : با توجه به اینکه سیستم مهاربندی آلتین یول تبریز مطابق آئین نامه شامل فاکتورهای پاسخ لرزه ای بالائی می باشد ، یک ساختمان می تواند برای مواردی از قبیل سطوح نیروی کم ، صرفه جوئی زمان ( در ستونها، فونداسیون ، تیرها ، اتصالات و نیروی کار ) طراحی شود. قابهای لرزه ایِ کمتر و کاهش سایز ورق های اتصال به معنی جوشکاری کمتر و صرفه جوئی بیشتر در مصالح می باشد.

صرفه جوئی در اتصالات : با ترکیب سیستم collar آلتین یول تبریز، سخت کننده ها در ورق های اتصال لازم نخواهد بود و بخاطر طراحی شکل پذیری که برای هر مهاربند انجام شده است ، سایز اتصالات BRB  آلتین یول تبریزکاهش می یابد.

نصب آسان : طرح های نصّاب پسند ما ! منجر به کاهش در زمان اجرا و استفاده از جرثقیل ، شرایط عمومی و کاهش هزینه اولیه برای مالک پروژه خواهد شد.

صرفه جوئی های پس از زلزله : آزمایش ها نشان داده اند که BRB ها برای مقاومت در برابر حوادث متعدد لرزه ای ، مهندسی شده اند. وقتی انرژی لرزه ای در یک سیستم BRB مستهلک شد تغییر شکل در تیرها و ستون ها ، به کمترین مقدار خود می رسد. این به معنای یک چرخه لرزه ای دیگر با آسیب کمتر به کف ها ، دیوارها ، پارتیشن ها و سایر اجزاء غیرسازه ای است.

  خدمات ویژه

آلتین یول تبریز به همکاری نزدیک با طراحان ، سازندگان و نصب کنندگان اسکلت متعهد می باشد تا برنامه ساخت و ساز پروژه بصورت جدی رعایت گردد. امکانات تولید و شرکای حمل و نقل ما با پشتکار فراوان کار می کنند تا از تحویل بموقع در محل پروژه مطمئن گردند. در این زمینه ، ما با فوریت به هرگونه مسائلی که در طول زمان نصب بوجود می آید جوابگو خواهیم بود.